Keşeru a înscris un gol pentru Ludogoreţ în campionatul Bulgariei

Fotbalistul echipei Ludogoreţ Razgrad, Claudiu Keşeru, a înscris un gol în meciul câştigat, duminică, în deplasare, cu scorul de 3-0, în faţa formaţiei Levski Sofia, în etapa a XXIV-a a campionatului Bulgariei. Keşeru a marcat în minutul 8. Celelalte goluri au fost înscrise de Oliveira-Souza, în minutele 11 şi 77. Claudiu Keşeru a jucat până în minutul 68. Ludogoreţ este lider în clasament, cu 58 de puncte, în timp ce Levski ocupă locul 9, cu 28 de puncte. Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa [email protected].